03-6-255-255

עזרים לטיפול בהרטבת לילה אצל ילדים

הורים רבים לילדים הסובלים מהרטבת לילה מחפשים פתרון להרטבת לילה עבור ילדיהם. טיפול בהרטבת לילה אצל ילדים מבוצע עם אנשי הצוות של מרפאות ד”ר קושניר באופן מסודר, על בסיס תוכנית מפורטת בה מוסבר להורים גם על המכשיר שישמש בטיפול ודרך השימוש בו והפעלתו. למעשה, ישנם מספר מכשירים אשר נהוג להיעזר בהם כיום לצורך טיפול בהרטבת לילה בילדים, אשר לכל אחד מהם מאפיינים שונים.

 

מקלים על בעיות נלוות

לפני שנדבר על מכשירים עבור טיפול בהרטבת לילה ילדים, נציין כי ישנם מוצרים המסייעים להקל על הבעיות הנלוות, ובפרט בכל הקשור לסדינים הרטובים והצורך להחליפם ולכבסם תדיר. לדוגמא, סדינית הפלא שאותה ניתן להזמין דרך החנות שלנו, היא מוצר שמניחים על הסדין ומכאן והלאה היא זו שסופגת את השתן בעוד הסדין נותר יבש. היא יעילה ומהווה פתרון להרטבת לילה אצל ילדים, שקל ונוח לתפעל. את סדינית הפלא ניתן לכבס במכונה ובמייבש, אפשר לשאת אותה לכל מקום בו לנים ואפשר להשתמש בה גם לאורך שנים. היא עשויה משכבה תחתונה של ניילון אטום, משכבה אמצעית המורכבת מחומר ספיגה מצוין, ולמעלה במצע המגע עם הגוף יש בד רך ונעים מאוד.

פתרון להרטבת לילה

מכשור לטיפול בעיית הרטבה

כאמור, ישנם סוגים שונים של מכשירים עבור טיפול בהרטבה אצל ילדים. אנו ממליצים במיוחד ונעזרים במכשירים המתקדמים ביותר כיום שהינם צמודים לבגד, אלחוטיים או חוטיים. מדובר במכשירים זעירים שקל מאוד לשאת אותם, להסתיר אותם בכיס או בכף היד ולכן הם אינם מעוררים מבוכה. הם מונחים ממש בצמוד למקור ההרטבה ובעצם נכנסים לפעולה כבר מהטיפה הראשונה, בלי קשר לתנוחת השכיבה של הילד או מהמיקום שלו במיטה. כך נוצרת התניה אופטימאלית עם עצירה של השתן כבר בטיפה הראשונה, דבר המתבטא בשיפור מהותי באיכות החיים כבר מהתחלת הטיפול.

 

לפרטים נוספים על טיפול בהרטבת לילה אצל ילדים ולקביעת פגישת היכרות ואבחון במרפאות ד”ר קושניר, פנו אלינו בטלפון 03-6255255 או באמצעות הווטסאפ (24/7).

דילוג לתוכן