03-6-255-255

האסלה הקסומה

המחזמר שגמל אלפי ילדים

מאת ד"ר ברוך קושניר

אחרי שנים רבות בהן הסרט “האסלה הקסומה” מסייע בגמילה מחיתולים של אלפים רבים של ילדים, בארץ ובעולם

עכשיו גם הספר.

כיצד בעצם הסרט והספר מקלים ומזרזים את תהליך הגמילה מחיתולים והמעבר לשימוש באסלה אצל כל כך הרבה ילדים?

ד”ר ברוך קושניר לוקח את הילדים ואת הוריהם למסע מרתק ומענג ההופך את אתגר גמילה מחיתולים לחוויה יעילה, מענגת ובמיוחד קצרה.

התכנים מבוססים על ניסיון בן עשרות שנים בטיפול בבעיות גמילה מחיתולים של ילדים. המחזמר מציג בפני ההורים והילדים את המכשולים והאתגרים השונים העומדים בפניהם בתהליך הגמילה ומלמד כיצד להתגבר עליהם וכיצד להימנע מהם.

הסיפור מסופר על ידי האסלה המוצגת כדמות חמה, אימהית, שנונה ,מלאת חן והומור. היא משרה בילדים בטחון , מציגה בפניהם ובפני הוריהם רעיונות יצירתיים ומעודדת גמילה מחיתולים ומעבר לשימוש באסלה.
לתושבי חו”ל ניתן לרכישה גם באמאזון

יעל , נעמי ודניאל , שלושה חמודים מרחוב זרובבל ידעו לעשות כמעט הכל אבל לכולם היה עדיין… חיתול.

יום אחד, בעת שישבו הילדים ושיחקו, גילו לפתע כי יעל לובשת תחתונים. כבר אין לה חיתול והיא עושה פיפי וקקי בשירותים. היא ביקשה מהם לעצור את המשחק ולהמתין עד שתשוב מהשירותים.
מכאן הכל מתפתח במהרה. החיתול מנסה להילחם על חייו ולשכנע את הילדים כי אין דבר טוב ממנו. דניאל נאלץ להפסיק ביקור מופלא בגן החיות כי לא היה לאבא אמצעי החלפה וכבר באותו ערב מבקש עזרה בפרידה מן החיתול . נעמי לא מצליחה לבחור לעצמה אף פריט בחנות הבגדים כי החיתול מפריע. גם היא מבקשת עזרה . שניהם מצליחים יפה מאד במשימה בעזרת הוריהם ובעזרת העידוד, הרעיונות והשירים הנפלאים של האסלה הקסומה והופכים לנסיכי שירותים.
עוד בסיפור , ההורים והילדים לומדים כיצד להתמודד עם פיספוסים והאסלה מסייעת לדניאל להתגבר על הקושי בעשיית קקי . מכאן גם השיר המפורסם ” קקי צא , קקי צא, דניאל רוצה וזה לא יוצא ” אשר הפך לפזמון כמעט בכל בית.
לקראת הסוף מתרחשת פרידה נרגשת ותודות לחיתול העצוב אשר מבין כי עליו להמשיך הלאה ולסייע לילדים אחרים. ולסיום חגיגה גדולה של שלשת נסיכי השירותים עם האסלה וכל אביזרי האמבטיה ואלפי בלונים בשמי העיר.

מדברי המומחים

הורים ממליצים

רחלי בן יהודה

חובה בכל בית – אכן גמילה בקלי קלות – יצירת פאר

שרית רונן

עזר מאד לילדי היקרים. ממליצה בחום רב. אפליקציה נוחה לשימוש והכי חשוב אהובה מאד על הילדים

רויטל כהן

אפליקציה מצויינת – מתכון מנצח לגמילה מהירה וידידותית – כל המשפחה מתמוגגת ושרה בלי הפסק את השירים

לאה פופולין

מרתק, מצחיק, מאד מקצועי... הילדים מבקשים לצפות שוב ושוב

דילוג לתוכן