03-6-255-255

הרטבת לילה בגיל 10 – הגיע הזמן לפתור אחת ולתמיד!

הרטבה בלילה בגיל 10 יוצרת אצל ההורים וכמובן גם אצל הילד והילדה תחושות לא נעימות של דאגה ומבוכה. אמנם בשלב זה במשפחה כבר די “התרגלו” לבעיה שעימה צריך לחיות כבר די הרבה שנים, אבל מצד שני השנים החולפות אינן מפחיתות ואפילו מגדילות את המועקה. במצב עניינים זה, לעיתים ההורים מבצעים טעויות מול הילד או אפילו מרימים ידיים. אם המצב נשמע לכם מוכר חשוב שתקראו את השורות הבאות.

 

ממש לא הזמן להתייאש

נכון שככל שהילד מרטיב בגיל מבוגר יותר, כך הבעיה פחות מגיבה לטיפולים, אולם ברוב הגדול של המקרים בהחלט קיים פתרון אפקטיבי. מצד שני, אם כבר הגעתם לגיל הזה ובטח גם ניסיתם כל מיני התערבויות, זהו הזמן הנכון לפנות אל מרפאת הרטבה המרפאה באופן ייחודי בתחום הזה. במרפאות של ד”ר ברוך קושניר ממתין לכם צוות מיומן ומנוסה שכבר ליווה משפחות רבות, כולל של ילדים בגיל יחסית מתקדמים, בדרך לפתרון מוחלט ושלם של הבעיה. אנו מציעים תהליך ברור ומסודר שאותו מלווה פסיכולוג לכל אורך הדרך, לרבות ליווי ברמה היומית בטלפונים, במיילים, במסרונים וכדומה.

 

להיות סבלניים ולהימנע מטעויות

אנו מבינים היטב את הקשיים והאתגרים של הרטבת לילה בגיל 10. יחד עם זאת, זהו לא הזמן להיכנע לתסכולים ולייאוש ולהתחיל להעביר את הכעסים אל בנכם או בתכם. זכרו כי ההרטבה היא מעבר לשליטתם ובוודאי אם היו יכולים לשים לה סוף, כבר מזמן היו עושים זאת. בנוסף, הימנעו מטעויות נפוצות כמו מניעת שתייה מהילד לפני שהוא הולך לישון, הכרחתו לכבס את המצעים שלו, מניעת שינה עמוקה באמתלאות שונות, מתן פרסים וכדומה. כל אלו לא יועילו במקרה הטוב, ובמקרה הרע אף עלולים להזיק. מה שצריך לעשות הוא פשוט לתמוך בילד, לפנות לטיפול באחת המרפאות שלנו, ולהתנהל בצורה שגרתית לחלוטין – שהרי המטרה היא שהילד יתפקד וישלוט בשלפוחית בצורה טבעית כמו כולם, בלי שינויים או הכנות מיוחדות.

 

לבסוף, נציין כי הטיפול בהרטבת לילה בגיל 10 מסובסדת על ידי קופות החולים בסכומים משתנים, כאשר עלות הטיפול מבחינתכם נעה בין שלוש מאות חמישים לשבע מאות שקלים כתלות בקופת החולים ובביטוח המשלים שלכם. בהשוואה לקושי שמעוררת בעיית ההרטבה, אין ספק שמדובר בסכום נמוך המתאים לכל כיס. מה שכן, עליכם להיות נכונים להתגייסות והשקעה בתהליך של מספר חודשים, עד הגעה לפתרון מלא ולפרידה מבעיית ההרטבה אחת ולתמיד.

למידע נוסף ולקביעת פגישת היכרות במרפאה, הנכם מוזמנים להתקשר לטלפון 03-6-255-255.

דילוג לתוכן