03-6-255-255

דברים שטוב לדעת על גמילה מטיטול

כל אחד מאיתנו מתמודד עם אתגרים בצורה שונה, וזה נכון גם לגבי הילדים שלנו. למעשה, במסגרת טיפים לגמילה מטיטול , אחד הדברים חשוב לדעת בנושא של תהליכי גמילה שלצד הרכיב הנפשי קיים גם רכיב פיזיולוגי מובהק. למעשה, ניכר כי הורים לילדים שסובלים מבריחת שתן בלילה בעצם היו ילדים שסבלו מתופעה זהה. זו למשל דוגמה לתופעה פיזיולוגית שמבוססת על תקשורת פנים מערכתית ולא בעלת מקור רגשי כמקובל לחשוב. במקרים כאלה, רבים הם ההורים שחווים הקלה וחוויה מתקנת כשהם חשים את עול האשמה מוסר מכתפיהם, עת שמגלים שהרטבה לילית היא לא אשמתם, לא במקרה של הרטבות שהיו להם בילדותם, ולא במקרה של הרטבות אצל ילדיהם. זה כשלעצמו פורץ דרך.

איך מתחילים גמילה מחיתולים

באופן כללי, גמילה היא תהליך מבורך שבו, בסופו של דבר, הילד מגלה את עוצמותיו וחווה קפיצה בהתפתחותו. יחד עם זאת, הפעלת לחצים, תמרון, או חלילה אשמה אצל הילד תייצר התמודדויות נוספות שיעכבו את התהליך ויגררו איתם משקעים במקרה הטוב.

עצות לגמילה מחיתולים מתחילות במתן מרחב לילד וניהול מאפשר של התהליך. תהליך גמילה מחיתולים הוא תהליך טבעי מאד וכמו שכל הילדים לומדים לזחול ואז ללכת, כל הילדים לומדים להכיר את האסלה ובסופו של דבר גם איך לעשות בה שימוש נכון. התפקיד שלכם הוא לא להאיץ בילד להצליח את המשימה כמה שיותר מהר או כמה שיותר טוב, אלא

גמילה נכונה מחיתולים היא גמילה מאפשרת, מרווחת ומתקיימת בקצב שהוא נכון לילד. גמילה מטיטול לילדים תמיד תהיה נכונה כשהיא תנוהל בהתאם לצרכים של הילד ויחד אתו בקצב שלו.

טיפים לגמילה מחיתולים – כיצד מתחילים גמילה מחיתולים אחרי גיל 3?

גמילה מחיתולים ילדים מעל גיל 3 היא בדרך כלל גמילה שמתבקש בה ליווי מקצועי שיאפשר לטפל בכל מה שמנע ממנה להתקיים עד עכשיו. איך מתחילים תהליך גמילה מחיתולים בטיפול? בעזרת צוות פסיכולוגים מיומן שעובד עם הילד מספר חודשים תוך אבחון מעמיק והתאמה מלאה של הדרכים שנכונות עבורו.

לקביעת תור צלצלו ל 03-6255255.

 

דילוג לתוכן