ד”ר ברוך קושניר

ד”ר ברוך קושניר , מומחה לטיפול בהרטבת לילה , בוגר תואר ראשון בפסיכולוגיה של האוניברסיטה העברית בירושלים, תואר שני בפסיכולוגיה קלינית ודוקטורט בפסיכולוגיה רפואית באנגליה. בשנות לימודיו באנגליה, רכש ד”ר ברוך קושניר את הכשרתו בטיפול בבעיות שליטה בסוגרים אצל ילדים. מאז 1982 חוקר ומטפל בילדים עם בעיות הרטבה, חרדת אסלה, עצירות, התלכלכות וסוגיות הקשורות בגמילה מחיתולים.
בשנת 2008 הפיק את הסרט המצויר “האסלה הקסומה” שסייע לגמילת אלפי ילדים מחיתולים.

הצוות

אנשי הצוות שלנו הם פסיכולוגים בעלי תואר דוקטור או תואר מוסמך בפסיכולוגיה. כולם הוכשרו לטיפול בבעיות הרטבה ושליטה בסוגרים אצל ילדים, ועובדים בקשר הדוק עם ד”ר ברוך קושניר, בהדרכתו ובליוויו.

ברית שלום

פסיכולוגית בהתמחות קלינית, בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בפסיכולוגיה ופילוסופיה מהאוניברסיטה העברית. במהלך לימודיה עסקה בטיפול ואבחון של ילדים ובהדרכת הורים במרפאת ילדים ונוער במרכז לבריאות הנפש גהה, וכן בטיפול ואבחון של ילדים ומבוגרים בקליניקה לשירות הקהילה של המחלקה לפסיכולוגיה, באוניברסיטת בר אילן. כיום עובדת כפסיכולוגית בהתמחות קלינית בשירות הפסיכולוגי של אוניברסיטת בר אילן.

רותם שילה

פסיכולוגית בהתמחות קלינית. בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד מהמרכז הבין תחומי הרצליה ותואר ראשון בפסיכולוגיה ובחינוך מאוניברסיטת תל אביב. במהלך לימודיה עבדה בטיפול ואבחון של ילדים ומתבגרים וכן בהדרכת הורים בקליניקת בית הספר ברוך איבצ’ר לפסיכולוגיה וכן ביחידת פסיכיאטריה של הילד והמתבגר בבית חולים שיבא-תל השומר. כיום עובדת כפסיכולוגית בעמותה לילדים בסיכון במסגרת ההתמחות הקלינית.

מעיין גרכט

פסיכולוגית בהתמחות קלינית, בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בפסיכולוגיה ובמדעי הרוח מהאוניברסיטה העברית. במהלך לימודיה עסקה בטיפול ואבחון של ילדים ובהדרכת הורים במרפאה הפסיכיאטרית לילדים בביה”ח תל השומר, וכן בטיפול ואבחון של מבוגרים בשירות הפסיכולוגי של אוניברסיטת תל אביב. כיום עובדת כפסיכולוגית בהתמחות קלינית בשירות הפסיכולוגי של אוניברסיטת תל אביב.

עומר עמית

פסיכולוגית בהתמחות קלינית, בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית-מחקרית של הילד והמבוגר מאוניברסיטת תל-אביב, ותואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך מאוניברסיטת תל אביב. במהלך לימודיה עסקה בטיפול ואבחון של ילדים ומתבגרים ובהדרכת הורים במרפאה הקהילתית לבריאות הנפש ביפו וכן בטיפול ואבחון של מבוגרים במרפאה לבריאות הנפש ברמת חן. בנוסף, עבדה כפסיכולוגית בהתמחות קלינית בפנימייה פוסט אשפוזית לנוער “נווה צאלים” וכיום עובדת כפסיכולוגית בהתמחות קלינית בשירות הפסיכולוגי של אוניברסיטת בר-אילן.

יעל פלוטקין

פסיכולוגית בהתמחות קלינית. בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית-מחקרית של הילד והמבוגר באוניברסיטת תל-אביב, ותואר ראשון בפסיכולוגיה במכללה למנהל ראשל”צ. עסקה בטיפול ואבחון של ילדים ומתבגרים, ובהדרכות הורים במרפאת חרדה במרכז “שניידר לרפואת ילדים”, ובמרפאה לבריאות הנפש ‘רמת חן’. כיום עובדת כפסיכולוגית וכמאבחנת ילדים ומבוגרים ב’מכון שלם’.

מאיה לאך

פסיכולוגית בהתמחות קלינית. בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית-מחקרית של הילד והמבוגר באוניברסיטת תל-אביב, ותואר ראשון בפסיכולוגיה ומדעי המח באוניברסיטת בן גוריון בנגב.
במהלך לימודיה עסקה בטיפול ואבחון של ילדים ומתבגרים, וכן בהדרכות הורים במרפאה לילדים ונוער בבית החולים “גהה”, ובטיפול מבוגרים במרפאה הפסיכיאטרית של בית החולים “תל השומר”. כיום במהלך התמחותה במכון “טריאסט- שריג” לפסיכותרפיה, עובדת כפסיכולוגית בפנימייה פוסט אשפוזית לנוער “עדנים”.

עדי רוזן

פסיכולוגית בהתמחות קלינית. בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית-מחקרית של הילד והמבוגר באוניברסיטת תל-אביב, ותואר ראשון בפסיכולוגיה וסוציולוגיה-אנתרופולוגיה באוניברסיטת בן גוריון בנגב.
במהלך לימודיה עסקה בטיפול ואבחון של ילדים ומתבגרים, וכן בהדרכות הורים במרפאת חרדה במרכז “שניידר לרפואת ילדים”, ובטיפול ואבחון מבוגרים בשירות הפסיכולוגי באוניברסיטת תל- אביב.
כיום במהלך התמחותה עובדת כפסיכולוגית ביחידה לשרות פסיכולוגי באוניברסיטת-בן גוריון בנגב.

נועה בן אהרון

 

פסיכולוגית בהתמחות קלינית. בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית-מחקרית של הילד והמבוגר מאוניברסיטת תל-אביב, ותואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך מאוניברסיטת תל אביב.
במהלך לימודיה עסקה בטיפול ואבחון של ילדים ומתבגרים ובהדרכת הורים במרפאה הפסיכיאטרית לילדים בביה״ח תל השומר, וכן בטיפול ואבחון של מבוגרים בשירות הפסיכולוגי של אוניברסיטת תל אביב. כיום עובדת כפסיכולוגית בהתמחות קלינית בשירות הפסיכולוגי של האוניברסיטה העברית.

דנה דניאלי

פסיכולוגית בהתמחות קלינית. בוגרת תואר ראשון משולב בפסיכולוגיה וחינוך מיוחד מאוניברסיטת תל אביב, ותואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד והמתבגר מהמרכז הבינתחומי הרצליה. במהלך לימודיה עסקה בטיפול ואבחון ילדים ומתבגרים, וכן בהדרכות הורים בקליניקת בית הספר לפסיכולוגיה של המרכז הבינתחומי הרצליה, וכן ביחידה לפסיכיאטריה של ילדים ומתבגרים בבית החולים ‘שיבא’ תל-השומר. כיום עובדת כפסיכולוגית בקליניקת בית הספר לפסיכולוגיה של המרכז הבינתחומי הרצליה במסגרת ההתמחות הקלינית.

 

שירן ליפשין

בעלת תואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד ותואר ראשון בפסיכולוגיה, מהמרכז הבינתחומי הרצליה.
במהלך לימודיה עבדה בטיפול ואבחון של ילדים ומתבגרים וכן בהדרכת הורים בקליניקת בית הספר ברוך איבצ’ר לפסיכולוגיה וכן ביחידת פסיכיאטריה של הילד והמתבגר בבית חולים שיבא-תל השומר.
כיום עובדת כפסיכולוגית בבית איזי שפירא ברעננה.

ד”ר יונתן קושניר

פסיכולוג קליני. סיים את לימודי הדוקטורט באוניברסיטת תל אביב. את לימודי הפוסט דוקטורט סיים במרכז לטיפול בהפרעות חרדה והפרעות שינה של ילדים ומתבגרים באוניברסיטת יוסטון, ארה”ב. כמו כן, התמחה בפסיכולוגיה קלינית במרכז לבריאות הנפש “גהה” ביחידה לטיפול בהפרעות חרדה במבוגרים. במסגרת עבודת הדוקטורט, בהנחיית פרופ’ אבי שדה ז”ל, טיפל ובחן שיטות טיפול חדשות שהתמקדו בהפרעות שינה ובפחדי לילה של ילדים. כיום עובד כפסיכולוג בכיר במרפאת החרדה ביחידה לפסיכיאטריה של הילד במרכז הרפואי שיבא, תל השומר, חבר סגל בחוג לפסיכולוגיה במרכז הבינתחומי בהרצליה וחבר מומחה באיגוד הישראלי לטיפול קוגניטיבי התנהגותי (איט”ה).

דלית נגה לביא

מנהלת קשרי לקוחות ויועצת טרום טיפול. בעלת תואר ראשון בעבודה סוציאלית מאוניברסיטת חיפה ומגשרת.

PreviousNext
דילוג לתוכן